فواید استفاده از لوازم آرایشی ارگانیک

فواید استفاده از لوازم آرایشی ارگانیک

برچسب ها:

فواید استفاده از لوازم آرایشی ارگانیک

در ابتدا به مفهوم لوازم آرایشی ارگانیک می پردازیم، لوازم آرایشی ارگانیک و به طور کلی محصولات ارگانیک به دسته محصولاتی گفته می شود که طی یک فرآیند کاملا طبیعی تولید شده اند به طور مثال مواد غذایی ارگانیک محصولاتی هستند که در فرآیند تولید آن ها هیچ گونه کود شیمیایی استفاده نشده باشد.

لوازم آرایشی و بهداشتی شیمیایی

اگرچه لوازم آرایشی شیمیایی در کوتاه مدت تاثیر بیشتری در میزان زیبایی می تواند داشته باشد اما استفاده طولانی مدت از این مواد به پوست آسیب های غیر قابل جبرانی می زند و باعث ایجاد آلرژی و حساسیت های پوستی می شود. در مقابل لوازم ارایشی و بهداشتی گیاهی و ارگانیک میتواند برخی از آلودگی های بر روی پوست را نیز از بین ببرد و علاوه بر زیبایی باعث سلامتی و نشاط بیشتر پوست شود.

از مواد شیمیایی به کار رفته در محصولات آرایشی غیر ارگانیک می توان به پارابن و پتالاس اشاره کرد که این مواد در تولید اکثر محصولات آرایشی شیمیایی به کار می روند که متاسفانه هر دوی این مواد ابتلا به سرطان و دیابت را افزایش می دهند.

 

تفاوت لوازم آرایشی و بهداشتی ارگانیک و شیمیایی

لوازم آرایشی تولید شده به روش طبیعی مناسب استفاده برای پوست های حساس می باشند.

بعد از استفاده از لوازم آرایشی طبیعی احساس سنگینی بر روی پوست خود نمی کنید.

در لوازم آرایشی ارگانیک موادی شیمیایی از جمله الکل یا روغن یافت نخواهید کرد.

لوازم آرایشی طبیعی به خوبی تمام سطح پوست را پوشش می دهند و برای هر سنی مناسب می باشند.

مواد معدنی به کار رفته در تولید لوازم آرایشی و بهداشتی طبیعی به پوست حالتی طبیعی و درخشان می دهد.

 

فواید محصولات آرایشی ارگانیک و طبیعی 

محصولات آرایشی که از مواد طبیعی تولید شده اند، مناسب پوست های حساس هستند.

مواد معدنی و طبیعی که در این مواد آرایشی به کار رفته است به پوست حالتی طبیعی و درخشان می دهد.

محصولات آرایشی طبیعی روی پوست سبک هستند و وقتی آرایش می کنید، احساس سنگینی روی پوست نخواهید داشت.

محصولات آرایشی معدنی یا طبیعی از مواد طبیعی تولید شده اند بنابراین موادی از جمله الکل یا روغن و ترکیبات غیرطبیعی در آن نخواهید یافت.

این محصولات روی پوست به خوبی می نشینند و کل پوست را پوشش می دهند در عین حال وقتی نگاه می کنید گویا اصلا هیچ کرمی روی پوست نزده اید، در عین داشتن آرایش چهره ای طبیعی خواهید داشت.این محصولات برای هر سن و هر رنگ پوستی مناسب هستند.

 

جلوگیری از بروز پیری زود رس با استفاده از لوازم آرایشی ارگانیک و گیاهی

این محصولات با توجه به اینکه از موادی طبیعی ساخته و تولید شده اند تا حدود زیادی می توانند پوست را در برابر اشعه های مضر نور خورشید محافظت کنند.

با توجه به این موضوع که پوست صورت حساس ترین بخش پوست می باشد با استفاده از این محصولات می توانید به راحتی در حفظ سلامتی آن موفق باشید.

از جمله مواد معدنی به کار رفته در تولید لوازم آرایشی ارگانیک می توان به اکسید تیتانیوم و اکسید آهن نام برد که این مواد معدنی در افزایش شادابی پوست بسیار موثر می باشند. دیگر مواد معدنی و طبیعی به کار رفته در محصولات ارگانیک ویتامین سی می باشد که وظیفه ی جلوگیری از آسیب های پوستی در برابر اشعه های مضر را دارا می باشد. بنابراین به خصوص در فصل تابستان استفاده از لوازم آرایش ارگانیک پیشنهاد می شود.

 

تغذیه پوست با لوازم آرایشی گیاهی

نکته بسیار مهمی در استفاده از لوازم آرایشی بر روی پوست جذب شدن به تدریج این مواد توسط پوست می باشد بنابراین اگر این مواد مضر باشند نه تنها به پوست بلکه به تدریج به سیستم ایمنی بدن نیز آسیب می رساند در مقابل اگر این مواد طبیعی و مفید باشند نه تنها در سلامت و شفافیت پوست تاثیر مثبت می گذارند بلکه در حفظ سلامتی بدن نیز موثر می باشند.

لوازم آرایشی ارگانیک فروشگاه دیجی سنتی

رنگ مو های گیاهی – قهوه ای روشن

رنگ موهای گیاهی – مشکی

کرم آلو ورا

کرم ضد لک ریحان

کرم ضد چروک پاراو

کرم رازیانه

ماسک گیاهی ابریشم روشن کننده و پاک کننده پوست

ماسک گیاهی ابریشم جوان کننده و نرم کننده صورت

حنای بی رنگ

از 3 رای

نظر شما برای “فواید استفاده از لوازم آرایشی ارگانیک”مطالب مرتبط