ژل رویال اکسیر جوانی

ژل رویال اکسیر جوانی

برچسب ها:

ژل رویال اکسیر جوانی

ژل رویال چیست و چگونه تولید می شود

ژل رویال اکسیر جوانی, وظیفه تولید این ماده غذایی بسیار مغذی بر عهده زنبور های کارگر است و دارای مقدار فراوانی پروتٔین است که اهمیت بسیاری در رشد و تکثیر سلول ها دارد.

منبع تولید ژل رویال مانند عسل کندو عسل می باشد اما تولید این ماده برای دلایل دیگری است.

عسل منبع انرژی زنبور های کارگر است ولی ژل رویال به عنوان غذای اختصاصی زنبور ملکه استفاده می شود به همین دلیل به ژل رویال ژل سلطنتی نیز می گویند.

از خواص دارویی این ماده غذایی پر ارزش می توان به درمان طبیعی آسم, رشد مناسب استخوان, تقویت سیستم ایمنی و حفظ جوانی و افزایش زیبایی ظاهری نام برد.

اما مهم ترین خواص دارویی ژل رویال جلوگیری از رشد سرطان می باشد.

 

در زیر ده خاصیت فوق العاده ژل رویال را برای شما نام برده ایم

تقویت سیستم ایمنی و رفع واکنش های حساسیتی

در سال ۲۰۰۱ آزمایشات فراوانی انجام شد که در آخر به این نتیجه رسیده شد که ژل رویال در تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار مفید می باشد در این آزمایش واکنش های هیستامین در برابر آلرژن ها سریعا سرکوب شد و این نتیجه نشان دهنده رفع علأم و واکنش های حساسیتی و آلرژی در فصول مختلف بود.

 

با مصرف ژل رویال از بروز آلزایمر جلوگیری کنید

مصرف این ماده تاثیر فراوانی در تقویت حافظه کوتاه مدت دارد چرا باعث تقویت اعصاب می شود.

با توجه به این موضوع که بافت مغز انسان دارای اسید های چرب سیر نشده فراوانی می باشد که در مقابل حملات رادیکال های آزاد ضعیف می باشند آنتی اکسیدان های موجود در ژل رویال میتواند نقش فراوان و درمانی در مقابل بیماری های مختل کننده اعصاب مانند آلزایمر داشته باشد.

ژل رویال منبع پروبیوتیک های مفید

آزمایشات نشان داده اند که این ماده منبع مهم بیفیدوباکتری می باشد( باکتری هایی که در تعیین سلامتی گوارش موثر هستند)

مطالعات دیگری خواص ضد سرطانی و بالابردن و حفظ ایمنی بدن را به وجود این باکتری ها نسبت داده اند.

رفع مشکلات و عوارض یا‌ئسگی و دوران پس از یائسگی

مصرف ژل رویال می تواند عوارض یائسگی را کاهش و احساس سلامتی در زنان یائسه را افزایش دهد.

حفظ جوانی سلامت پوست

ژل رویال تنظیم کننده چروک های پوست ناشی از عوارض اشعه ماوراء بنفش B می باشد.این تاثیرات ضد پیری روی پوست با تعیین محتوای کلاژن و ضخامت اپیدرمی بافت پوست اندازه گیری شدند.درجه پرو کلاژن نوعِ ۱ در مواردی که رژیم غذایی آنها یک درصد ژله رویال داشت افزایش پیدا کرد. این نتایج مشخص میکند که ژله رویال میتواند با افزایش تولید کلاژن، از پوست در برابر پیری محافظت کند.

 

درمان و بهبود پوکی استخوان

نتایج حاصل از تحقیقات فراوان بر روی تاثیر مصرف ژل رویال و گرده گل بر روی تراکم نواد معدنی استخوان های مختلف بدن انسان نشان دهنده تفاوت فراوانی در میزان کلسیم و فسفات موجود در بافت های استخوانی پس از مصرف ژل رویال و گرده گل می باشد

 

به همین دلیل این ماده غذایی دارای خواص ضد پوکی استخوان می باشد و در درمان و بهبود این بیماری بسیار موثر است.

 

درمان و بهبود زخم ها

مدت زمان فراوانی است که از عسل برای درمان زخم ها نام برده می شود.

آزمایشات فراوان نشان داده اند که مصرف ژل رویال سرعت کوچ یاخته های فیبروپلاست را به شکل قابل ملاحظه ای بالا می برد فیبروپلاست سلول هایی می باشند که که وظیفه تولید فیبر و کلاژن ها را بر عهده دارند و باعث ایجاد تعادل چربی های مختلف در فرآیند درمان زخم می باشند

 

درمان نابروری در مردان

نتیجه آزمایشات امنجام شده بر روی پارامتر های مختلف اسپرم در آقایان پس از مصرف ژل رویال نشان دهنده افزایش تعداد اسپرم, میزان تحرک و زنده بودن بی نقسی  DNA است

با توجه به همین نتایج ژل رویال تاثیر فراوانی در درمان نابروری در آقایان را دارا می باشد

بهبود و درمان دیابت

پژوهش هایی حاکی از اینکه ژله رویال میتواند یک سری نشانگرهای دیابت نوع دو را در مردان و زنان بهبود بخشد وجود دارد. در یک آزمایش بالینی با افراد راندوم، چهل بیمار مبتلا به دیابت نوع ۲ موظف به خوردن روزانه ده گرم ژله رویال یا یک عدد قرص پلاسیبو (بی اثر و تلقینی) بصورت ناشتا شدند.

با اینکه اثرات فوری نبود و پژوهش های بیشتری در این زمینه لازم است، تغییراتی در درجه گلوکز خون صورت گرفت که میتواند برای دیابت نوع ۲ مفید باشد. یعنی ژله رویال میتواند درمان طبیعی برای دیابت باشد.

 

مقدار مصرف ژل رویال

میزان مصرف ژل رویال به فاکتور های مختلفی بستگی دارد مانند سن و شرایط بدنی و …

به همین دلیل اطلاعات دقیقی نسبت به میزان مصرف آن وجود ندارد پس بهتر است قبل از مصرف از پزشک و یا داروساز مشورت گرفت.

 

تهیه ژل رویال از فروشگاه دیجی سنتی

نظر شما برای “ژل رویال اکسیر جوانی”مطالب مرتبط